Eva

EVA Gayrimenkul Değerleme Danışmanlık AŞ, gayrimenkul sektörün uzman isimleri tarafından 2008 yılında kuruldu. EVA, Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) tarafından yetkilendirilen Değerleme...

Responsive image
YAZAR
Ersi Sotiropoulou
DOSYA BOYUTU
3,13 MB
YAYIN TARIHI
2017
DIL
Türkçe
ISBN
9786053142010

Bir Eva kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Eva kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Ersi Sotiropoulou tarafından yazılmıştır.


“Edebiyat okuyarak büyüdüm, çoğunluğu başka dillerden çevrilmiş olmak üzere, öteki yazarları okuyarak bir yazar oldum. Yunanistan’daki diktatörlük döneminde ergendim, bu dönemde kitaplar fazlasıyla önemliydi, kitaplara ulaşmak da epey zordu çünkü pek çoğu yasaklanmıştı. Kavuştuğum her kitap bu açıdan benim için bir lütuftu. Bu kitaplar olmasaydı hakikaten durumum perişan olurdu. Edebiyat okumak hayatımı kurtarmıştır diyebilirim.”-Ersi Sotiropoulou- ***Hayatı yazarak anlamlandıran, bu anlamlandırma sürecine pek çok romanın yanı sıra, bir cilt de şiir sığdıran Ersi Sotiropoulou’nun Eva adlı romanı yazarın en önemli eserlerinden. Çeşitli dünya dillerine çevrilen Eva, 2011’de Atina Akademi Ödülü'ne layık görülmüştür...Şiirsel bir dille akan olay örgüsü, sıkı dokunmuş diyaloglar ve büyüleyici bir atmosfer... Bir kadının varoluşu... (Tanıtım Bülteninden)   


Eva özel fiyatları, ürün modelleri, fırsat ve tüm kampanyaları n11.com′da Eva mağazasında sizi bekliyor. Eva tüm ürünleri ve modelleri için tıklayın!